רוזס קליניק

הסרת שיער בלייזר

תיאור הטכנולוגיה וטיפול הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר הוא הליך שבו נעשה שימוש בקרן אור מרוכזת (לייזר) להסרת שיער לא רצוי. במהלך ההסרה של השיער, הלייזר פולט אור שנספג על ידי הפיגמנט (המלנין) בשיער. אנרגיית האור מומרת לחום, הפוגעת בשקיות שנראות כמו צינוריות (זקיקי השיער) והן אלה המייצרות את השערות – כתוצאה מכך, הטיפול מעכב את צמיחת השערות העתידיות.

חשוב לציין, למרות שתהליך זה מעכב באופן יעיל את צמיחת השיער למשך תקופות ארוכות, בדרך הוא אינו גורם להסרת שיער לצמיתות. בעקבות זאת, דרושים מספר טיפולים בכדי לבצע את ההסרה באופן אולטימטיבי, וייתכן שיהיה צורך גם בטיפולי תחזוקה.

הסיבות לכך שאנשים עוברים תהליך זה

הסרת שיער בלייזר משמשת להפחתת שיער לא רצוי ולמראה אסתטי ונקי. מקומות הטיפול הנפוצים כוללים רגליים, בתי שחי, שפה עליונה, סנטר וקו הביקיני. עם זאת, ניתן לטפל בשיער לא רצוי כמעט בכל אזור, למעט העפעף והאזור סביבו.

בעבר, צבע השיער וסוג העור השפיעו על ההצלחה של הסרת השיער בלייזר, וזאת מפני שהטכנולוגיה בימינו לא הייתה קיימת. העיקרון הבסיסי הוא שפיגמנט השיער, אך לא הפיגמנט של העור, אמור לספוג את האור ועל הלייזר לפגוע בזקיק השערה בלבד תוך הימנעות מנזק לעור. לכן ניגוד בין שיער וצבע עור – שיער כהה ועור בהיר – מביא לתוצאות הטובות ביותר.

דעות עבר התבססו על כך שהסיכון לפגיעה בעור גדול יותר כאשר יש ניגודיות מועטה בין שיער וצבע עור, אך ההתקדמות בטכנולוגיית הלייזר הפכה את הסרת השיער בלייזר לאופציה איכותית וקיימת גם עבור אנשים בעלי עור כהה יותר.

כיצד להתכונן לפני הטיפול הראשון?

ובכן, אנו ברוזס קליניק בעלי ניסיון וידע רב בתחום הסרת השיער ולכן אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ שבה תוכלו לפגוש את הצוות המקצועי, להבין כיצד תוכנית הטיפולים תראה למשך התקופה הקרובה, מהי התדירות שלהם וכיצד ייראו התוצאות הסופיות.

הטיפול עצמו ייעשה אך ורק על ידי עור מגולח (קבלת תוצאות איכותיות), ובמקרה והעור עבר מריטה של השיער באמצעות שעווה או פינצטה, יהיה עליכם להמתין במשך תקופת צינון קצרה בכדי שתוכלו להתחיל את סדרת הטיפולים.

במהלך הטיפולים, המטפל ימרח ישלב קור/קירור בכדי לקרר את האזור בו מתבצעת הסרת השיער וכמובן לרכז את קרני הלייזר למיקום הספציפי.

במהלך הטיפול אתם עלולים להרגיש באזור תחושת חום, כאב או עקצוץ אך מדובר על תחושות טבעיות לחלוטין במרבית המקרים הן נעלמות בתוך מספר שעות ספורות.

ממה יש להימנע לפני ולאחר הטיפול?

  • הימנעו מחשיפה לשמש – חשוב מאוד להימנע מחשיפה לשמש ולהשתמש בקרם הגנה במשך 24 השעות הראשונות לאחר הטיפול.
  • הימנעות משיטות נוספות להסרת שיער – מריטת השיער באמצעות שעווה, חוט או פינצטה אינה מומלצת לאחר הטיפול וכמו כן גם 4 שבועות לפני הטיפול.
  • מדללי דם – במידה ואתם צורכים תרופות עבור דילול הדם, רצוי להיוועץ עם הרופא המטפל בנוגע להמלצתו לפני תחילת הטיפול. ייתכן ויהיה עליכם להפסיק את צריכת התרופות למשך זמן מסוים.

למה כדאי לצפות בעת סדרת הטיפולים?

הסרת שיער בלייזר בדרך כלל דורשת סדרה של מספר טיפולים. המרווח בין הטיפולים ישתנה בהתאם למיקום, לטיפול ולאופי המטופל. באזורים שבהם השיער צומח במהירות, כמו השפה העליונה, טיפול נוסף יתבצע בעוד ארבעה עד שמונה שבועות.

אנו ברוזס קליניק מבצעים שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר להסרת שיער בלייזר, ובתוך זמן קצר (החל מהטיפול הראשון) תוכלו ליהנות ממראה אסתטי ונטול שיערות. צרו עמנו קשר עוד היום ובוא להתרשם מקליניקה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום הסרת השיער.

לקביעת תור לייעוץ

לקביעת תור לייעוץ

Image Newletter

REGISTER

אנחנו נשתמש בפרטים האישיים כדי להציע לך תמיכה בתהליך באתר זה, לנהל את הגישה לחשבון וכדי לבצע פעולות נוספות כפי שמפורט במדיניות פרטיות.

דילוג לתוכן