רוזס קליניק

טיפול להסרת ורידים נימי דם

טיפול להסרת נימי דם – פעם אנו נתקלים בכאלו אשר חשים אי נוחות לחשוף את רגליהם או אזורים בהם יש מקבץ גדול ובולט של נימי דם.
בזכות הטכנולוגיה ניתן כיום להעלים את אותם נימי דם ולהקנות מראה אסתטי ויפה.
ההליך נחשב להליך פשוט ביותר וכזה שאין בו שום סיכון מיותר.
כמו כן חשוב לציין כי בתום התהליך ישוחרר המטופל לביתו.
העלמת נימי דם בגוף כוללת כאמור נימים קטנים וכאלה אשר אינם משמעותיים.
המטפל יבדוק ויאתר את הנימים הדקיקים אותם ניתן להעלים בטכניקה ייחודית זו.

כיצד מתבצע הטיפול:

טיפולים ע״י מומחים בעלי וותק וניסיון רב במכשור החדיש והמוביל בעולם.
לפני ביצוע טיפול הסרת נימי דם בגוף יאשר המטפל את ביצוע ההליך על ידי היכרות מעמיקה עם המטופל והתאמתו להליך רפואי זה. כמו כן יוסבר למטופל לגבי תהליך הטיפול וההחלמה.
המטפל יתאים את סדרת הטיפול למטופל בהתאם לאזור הנימים.
הטיפול ללא הזרקות, עם אלחוש מקומי בלבד.
על ידי בדיקה ואבחון ניתן לחזות את מספר הטיפולים הנדרשים להשגת תוצאה אופטימלית ובעקבות כך מספר הטיפולים הנדרש שונה בין אדם לאדם. המספרים הנ"ל הן המומלצים על ידי החברה.

שאלות נפוצות

מהם סיכויי הצלחת הטיפול?
כמעט 100 אחוז מלבד למקרים לבודדים.

מתי אראה תוצאות?
החל מהטיפול הראשון.

מהו זמן הטיפול הממוצע?
זמן טיפול נע בין 20-50 דק בהתאם לסוג ולאזור הטיפול.

מהו זמן המנוחה בין טיפול לטיפול?
בין טיפול לטיפול מנוחה של כחודשיים וחצי עד שלושה חודשים (בפנים חודשיים).

האם הנימים חוזרים?
לא נתקלנו במקרים שחזרו הנימים באזור הטיפול. עם זאת ייתכן ויצאו נימים חדשים באזורים סמוכים ויעלה הצורך בטיפולים בודדים.
ישנה סבירות גבוהה יותר שהנימים יחזרו מסיבות גנטיות או ממאמץ.

האם ישנן הנחיות בטרם הטיפול?
מומלץ להימרח במשחת אלחוש בטרם הטיפול.

טיפול להעלמת נימי דם מתבצע באמצעות מכשור טכנולוגי?

הטיפול אכן מתבצע באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם ביותר ואנו עדים לכך שהרפואה האסתטית הפכה לתחום משמעותי בחייהם של רבים מאיתנו, וכיום אנו לא צריכים לחשוש לחשוף את הרגליים או כל אזור אחר בגוף בו יש לנו ריכוז גבוה של נימי דם. יתרה מכך, הטכנולוגיה בימנו מאפשרת לנו לעבור הליך פשוט, טבעי ומהיר ביותר להסרת הנימים וכל זאת ללא סיכון כלל וכלל.

ומה הם בעצם נימי דם?

נימי הדם הם בעצם כלי דם זעירים אשר מסתעפים במערכות שונות בגופנו ובבעלותם תפקיד מרכזי ומהותי בכל הנוגע לתחלופת החומרים בגוף האדם. הנימים אכן חשובים וקשורים באופן ישיר לבריאות ותקינות גופנו, וללא ספק אנו זקוקים להם, אך בעת מקבץ לא רצוי של הנימים באברים מסוימים (רגליים, אף, אוזניים וכו') ישנה הפרעה אסתטית ובאמצעות טיפול פשוט שמטרתו להסיר נימי דם נזכה לעור חלק ורענן.

מדוע הנימים מופיעים בפנים?

ההופעה של הנימים הזעירים תחת עור הפנים, לרוב מתרחשת כתוצאה מהרחבה לא פרופורציונאלית של כלי הדם, המונח המקצועי – טלאנגיאקטזיה. חשוב לציין שישנם אנשים רבים אשר הופעת הנימים באזור הפנים נגרמת בעקבות העברה גנטית שאין לצפות אותה מראש.

מעבר לכך, סיבה נוספת אשר בגללה עלולים להופיע נימי דם בפנים הם כתוצאה מהקאה או התעטשות קיצונית, מזג אוויר ( בין אם חם או קר), שתיית אלכוהול ועוד. כל הגורמים הללו עלולים לגרום לשבירת כלי הדם ולהופעתם בצורה די ברורה לעין. בכל אופן, לא חשוב מהו הגורם להתפרצות כלי הדם השבורים, אבל שהתהליך להסרתם הינו זהה, נטול כאבים או סיכונים ומספק תוצאות באופן מידי.

בנוסף, חשוב לציין כי אין זה משנה אם מדובר על טיפול להסרת נימי דם ברגליים, בפנים או באברים שונים בגוף. הטיפול אפקטיבי עבור כל איבר והתוצאות של חברת "רוזס קליניק" הן האיכותיות ביותר בתחום הרפואה האסתטית. 

מהו סוג הטיפול ברוזס קליניק?

ובכן, באמצעות צוות מטפלים איכותיים, מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום, אנו נתאם עבורכם פגישת ייעוץ שבסופה המטפל יוכל להתאים את סדרת הטיפול למטופל בהתאם למיקום כלי הדם השבורים. בעוד הצלחת הטיפול מגיעה לכמעט 100% (מלבד מקרים בודדים במספר) , בפגישת הייעוץ כבר תוכלו לדעת את מספר הטיפולים תזדקקו לעבור בכדי להגיע לתוצאה הרצויה על פי ראות עיניכם.

במידה וגם אתם סובלים ממקבץ נימי דם ומעניינים לבצע שינוי אסתטי בצורה פשוטה ומהירה, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ונוכל לתאם פגישה ראשונית בהקדם ולחוות טיפול להסרת נימי דם ברגליים, בפנים ובכל איבר אחר בגוף.

לקביעת תור לייעוץ

לקביעת תור לייעוץ

Image Newletter

REGISTER

אנחנו נשתמש בפרטים האישיים כדי להציע לך תמיכה בתהליך באתר זה, לנהל את הגישה לחשבון וכדי לבצע פעולות נוספות כפי שמפורט במדיניות פרטיות.

דילוג לתוכן