רוזס קליניק

עיצוב קו הלסת והסנטר

עיצוב קו הלסת והסנטר

קו הלסת מהווה את המסגרת התחתונה של הפנים. קו לסת מעוצב  מעניק מראה צעיר ורענן לפנים. מאידך גיסא, עם השנים הרקמות בעור מאבדות מהנפח, האלסטיות והקולוגן וקו הלסת מקבל עודפי עור, מעין כיסי עור מיותרים המכונים "בולדוגים". כיום ניתן להדגיש את קו הלסת ולהעניק לו מראה צעיר ורענן ללא ניתוח.

תיקון קו הלסת והסנטר ללא ניתוח

אנו ממליצים על מספר טכניקות טיפוליות על מנת לשפר מראה קו הלסת

 טיפול בחומרי מילוי

חומרי המילוי יאפשר השבת הנפח שאבד ומילוי הנפח של קו הלסת. בנוסף מילוי הנפח  קרוב לבלוטות הרוק יגרום למשיכת העור העודף שנמצא בקו הלסת. חומר המילוי (החומצה ההיאלרונית) יהיה  בעל  סמיכות גבוהה ע"מ שהנפח יהיה משמעותי וטבעי למראה (לדוגמא ג'ובידרם וולקוס).

לעיתים יעדיף המטפל לבצע את העיצוב של קו הלסת באמצעות קנולה. הקנולה מאפשרת פחות טראומה לעור, והתוצאה אחידה ומדוייקת נוכח אורכה של הקנולה.

אפקט החומר מילוי נמשך עד כשנה ומעורר ייצור קולוגן ואלסטין.
לאחר הטיפול ניתן לחזור מיידית לשגרה.

 רדיאס  / הרמוניקה

הרדיאס מאפשר הדגשת קו הלסת למראה טבעי ואחיד. תוצאת הרדיאס נמשכת כשנה וחצי. הרדיאס, כמו החומר מילוי (חומצה היאלרונית) יוצר נפח המושך את העור העודף ומעניק מראה קו לסת חלק יותר ורענן יותר.

חוטים

חוטים מאפשרים מתיחת העור העודף של קו הלסת ללא ניתוח.
לאחר הטיפול  עשויים להיווצר קפלים בעור בשל משיכת העור העודף (הקמטוטים חולפים לאחר שבועיים שלושה). האפקט של החוטים נותר למשך כשנה, וגם הוא מעורר ייצור קולוגן ואלסטין.

לסיכום:

ניתן לשלב מספר טכניקות טיפוליות על מנת להגיע לתוצאה מרבית. חשוב לציין שישנם מקרים בהם סוג אחד של טיפול ייתן את המענה לשביעות רצון הלקוח.

חשוב לציין שעיצוב קו הלסת בין גבר לאישה שונה:

בעוד שאצל האישה העיצוב יהיה עדין ובדרך כלל נבחר להדגיש את קו הלסת הישר והמעודן , אצל גברים עיצוב קו הלסת ייתן מראה גברי, מסוקס, ספורטיבי, ו"מרובע" יותר.
קו הלסת המעוצב מתחבר לעיצוב הסנטר השונה לו זוכה האישה מול הגבר (מומלץ לקרוא על כך בהרחבה בעיצוב הסנטר).

לקביעת תור לייעוץ

לקביעת תור לייעוץ

Image Newletter

REGISTER

אנחנו נשתמש בפרטים האישיים כדי להציע לך תמיכה בתהליך באתר זה, לנהל את הגישה לחשבון וכדי לבצע פעולות נוספות כפי שמפורט במדיניות פרטיות.

דילוג לתוכן