תפריט

רקע

טיפול השתלת שיער/גבות/זקן – כיום, התקרחות היא בעיה של ממש שנותנת השפעה משמעותית על המראה החיצוני שלנו, וכך, לביטחון העצמי שלנו. למה זה קורה? הטסטוסטרון שבגופנו עובר הסבה להורמון אחר שנקרא DHT . הורמון ה DHT הוא בין הגורמים העיקריים להתקרחות גברית טיפוסית שמתבטאת בהתקרחות מלמעלה כאשר בצדדים ומאחור נשאר שיער מלא. 

השתלת שיער הינה תהליך מיקרו כירורגי אשר במהלכו מעבירים שיערות מאזור בראש בו השיער בריא ועמיד בפני התקרחות גנטית (השיער בצדדים והעורף), לאזור מקריח (האזור המושתל) בשיטת FUE , טכניקה חדשנית הקיימת בעשורים האחרונים ונהוגה בישראל החל מ2001.

כיצד מתבצע הטיפול:

בשיטה זו מוציאים את היחידות הפולקלוריות על ידי מחט מחוררת, שבאמצעותה ניתן להוציא את השתלים אחד אחד בשלמותם ללא תפרים וצלקות. בהשתלה,שמתבצעת בהרדמה מקומית,  מחלצים זקיקי שיער מהחלק האחורי של הראש, קצת מעל העורף ומהצדדים (מכל שני האוזניים). לאחר מכן פותחים תעלות באזור בו מתבצעת ההשתלה והזקיקים מושתלים בזוית ובעומק הנכון כדי ליצור מראה צפוף . בשיטה זו ניתן לברור את זקיקי השיער הבריאים וישנה בקרה על איכותם, ובכך אנו מגדילים  את אחוזי הצמיחה. בנוסף, טיפול PRP יוענק למטופל לאחר ביצוע ההשתלה. טיפול זה  מסייע לחידוש השיער והגברת צמיחתו.

שאלות נפוצות

האם ההשתלה מתאימה לכולם?
השיער המושתל צריך להיראות בצפיפות סבירה ובמקביל לשמור שגם האזור התורם לא יידלדל מעבר לצפיפות סבירה ולכן, למרבה הצער, לא כולם מתאימים להשתלת שיער. בדיקת התאמה ראשונית תבוצע על ידי המומחה.

האם ההליך בטוח?
השתלת שיער מתבצעת בהרדמה מקומית ולכן הסיכונים מזעריים. ההליך מתבצע ללא חיתוך רקמות עור, כך שהוא לא כרוך בצלקות או זיהומים וניתן לחזור לשגרה תוך מספר ימים. ישנן מספר תופעות לוואי אפשריות כגון אדמומיות, נפיחות וחוסר תחושה. הטיפול דורש את מילוי ההוראות המדויקות שיינתנו על ידי המטפל לאחר הטיפול על מנת להגן ולעזור להחלמת זקיקי השיער.

מתי רואים את תוצאות ההשתלה?
לאחר כשבועיים השיער המושתל מתחיל לנשור כתהליך טבעי להתאקלמות הזקיקים החדשים. לאחר חודשיים-שלושה תחל צמיחה של השיער החדש. תוצאות הטיפול אינן נראות במיידי.

כמה פעמים צריך לחזור על ההשתלה?
התשובה לשאלה זו תלויה בצרכים וביעדים שהמטופל מעמיד לעצמו. כל מקרה הוא שונה ותלוי במצב נשירת השיער, כמות השיער בה האדם מעוניין ועוד. כל זה ניתן לבדוק בייעוץ הראשוני.

כמה זמן לוקח הליך ההשתלה?
משך ההליך אורך מספר שעות ונע בהתאם לכמות הזקיקים הנדרשת להשתלה.

רוצה לשמוע פרטים נוספים?

הגיע הזמן לקבוע פגישה!

גלילה למעלה